NRTN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Top Sui, blokowanie expa

2 posters

Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Minaa Pią 23 Wrz - 3:08

Skladam skarge na Top Suia ktory blokuje expa Katsuyami stojac na dole mc a na gorze zostawiajac 3 katsuye a jego kolega sie spokojnie expi na Tobiramie. Po prosbach odsuniecia sie uslyszalem jedynie pochwale samego siebie typu "17:41 Top Sui [2076]: stary trick" oraz drwiny typu "17:49 Top Sui [2076]: no gdzie to na forum?". Godzina jest 3, u mnie widnieje 17 dlatego ze zegarek mam w komputerze przestawiony.

http://www50.zippyshare.com/v/tU9vtfNN/file.html - link do screena samego blokowania
http://www22.zippyshare.com/v/TEfGbQvM/file.html -tu screen tego co napisal
http://www42.zippyshare.com/v/UfsiZn2w/file.html -a tutaj dowod na to ze nie stoi tam chwilowo, tylko blokuje expa od kilkunastu minut




Minaa

Posts : 5
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Top Sui Pią 23 Wrz - 3:27

To jest kłamstwo, w jakim celu miałbym blokować respa takim lvl ryzykujac banem? Wiem ze to jest zemsta za Gracza Negativee ktory byl tam notorycznie zabijany przez to ze latał tam na bocie. Jest jeden mały mankament tej sytuacji. Godzine w kompie da się przestawic w kazdej chwili wiec poprostu nie bylo mnie tak, a i jeszcze jedno, nie posiadam peta na tej postaci Smile

P.S.Odpowiadam tak szybko ze wzgledu ze poszukiwalem poradnika do postaci z jakiej broni bije.

Top Sui

Posts : 4
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Minaa Pią 23 Wrz - 3:29

Ano takim ze Apff przychodzac na respa Tobiramy zostawal odrazu zabijany przeze mnie. A po za tym starasz sie zrobic idiotow z administracji jak wszystko widac na ssach?

Minaa

Posts : 5
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Top Sui Pią 23 Wrz - 3:35

Przepraszam Czy gdzieś na screenie widać mój nick? a pisać Sobie że "17:47 Top Sui [2076]:....." to każdy może na klawiaturze, a tego Apff to nie znam. Proszę o kontakt z Graczami Oh Oh, Dejot,Artic albo Ninenine. Smutne jest to że jeśli jesteś TOP 5 to chcą Cie za wszelką cenę udupić. Nie pozdrawiam kłamców

Top Sui

Posts : 4
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Minaa Pią 23 Wrz - 3:37

Na 2 screenie widac wiadomosc z Twoim nickiem na ktorej ustosunkowales sie ewidentnie do tej mojej. Wiec przestan sie upokarzac tymi klamstwami typie.

Minaa

Posts : 5
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Minaa Pią 23 Wrz - 3:41

Ten typek dalej probuje robic idiotow z administracji. http://nrtn.pl/?subtopic=characters prosze zoabczyc liste moich dedow. Widnieje tam ze zostalem zabity przez Apffa i Top Suia, wiec jakim cudem mozesz go nie znac? Ty sam nei wiesz o czym mowisz. Po za tym podajac caly swoj team jako swiadkow, gdzie 3/4 nie widzialo tej sytuacji jest rownie glupie.

Minaa

Posts : 5
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Top Sui Pią 23 Wrz - 3:42

Wiadomość nic nie znaczy, że stałem tam innychm charem a grałem tamtym to odpisywalem z tamtego.

Top Sui

Posts : 4
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Top Sui Pią 23 Wrz - 3:49

W godzine mogłem przesc cała mape z 3 razy, ostatniego deda masz o 2.05. a Mowisz o 3 że tam byłem. Nie masz na to żadnych dowodów, że zabiłem Cię z kimś o niczym nie świadczy. Nie znam nikogo z tych osob. A że Cie zabijałem to moja sprawa. Smile

Top Sui

Posts : 4
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Minaa Pią 23 Wrz - 14:32

Na ssach widac ewidentnie ze blokuje expa specjalnie + jego wypowiedzi nie trzymajace sie kupy. Zostawiam ocene administracji.

Minaa

Posts : 5
Join date : 23/09/2016

Powrót do góry Go down

Top Sui, blokowanie expa Empty Re: Top Sui, blokowanie expa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach